Про проєкт

Освітній портал OnСooperation (від агнл. — у співпраці) започаткований 4 лютого 2020 року у Всесвітній день боротьби проти раку. Його відзначають, аби підвищити обізнаність людей про профілактику захворювання, а також про те, як його вчасно виявляти, досягати гарних результатів в лікуванні, а в окремих випадках — повного одужання.

В Україні тема раку досі табуйована. Зіткнувшись з проблемою онкології, більшість родин не виносять її за рамки сім’ї. Та такий підхід замикає людей в бульбашці, з якої здавалося б немає виходу. Ми хочемо розірвати цю бульбашку і об’єднати довкола проблеми хворих на рак, їхнє близьке коло спілкування, фахівців і навіть онкофобів.

Ми — незалежний портал, що не фінансується жодною компанією чи організацією. Наші цілі амбітні — розвивати медіаграмотність, розвінчувати фейки, зменшити смертність від онкології через незнання або думки про відсутність грошей на лікування, збільшити кількість людей, які дослухаються до рекомендацій кваліфікованих спеціалістів і обирають доказову медицину.

Онкоосвіта в нашій країні тільки зароджується, тому ми прагнемо стати сполучною ланкою між лікарями, пацієнтами, їх близькими, громадськими організаціями, фондами, ЗМІ та представниками влади, щоб змінити цю ситуацію на краще.Наші ціннсті

Ми пишемо для людей і про людей

Пояснюємо складні речі просто і доступно

Подаємо матеріал в цікавій формі

Підтримуємо дух боротьби зі спільним ворогом

Перевіряємо та вказуємо джерела інформації

Ми не публікуємо:

Приховану
рекламу
Наклеп, плітки
та клікбейт
Політичну
пропаганду
Повчання
і звинувачення