У мене дігностували рак

Діагноз “рак” можна порівняти з втратою підлоги з-під ніг. Тоді, коли все, за що ви трималися, стає хитким, потрібен чіткий план, який би допоміг заново структурувати світ і повернути рівновагу. В цьому розділі ми намагалися створити маскимально простий алгоритм дій, який допоможе вам діяти.

Людям з лімфомою або онкологічним захворюванням крові можуть призначити трансплантацію кісткового мозку від нерідного донора. Для дорослих цю операцію проводять лише закордоном. Її вартість, що стартує від 100 000 доларів видасться фантастичною майже кожній сім’ї в Україні. Однак вихід є. Програма «Лікування громадян України за кордоном». Якщо лікарі не можуть надати вам медичну допомогу в Україні і готові це підтвердити документально, то слід зібрати необхідний пакет документів і подати його у Міністерство охорони здоров’я України. У разі позитивного рішення спеціальної комісії маніпуляцію оплатять з державного бюджету.


Ви також можете отримати безкоштовні ліки, передбачені державою.


Дізнайтеся у місцевої влади, чи немає програм з лікування онкологічних пацієнтів у вашому регіоні. Ви також можете звернутися до місцевих органів влади за адресною допомогою. Якщо ж вам відмовлять, то час писати у благодійні фонди.

На території України проводиться низка клінічних випробувань, які дають змогу безкоштовно отримувати новітні препарати під наглядом найкращих спеціалістів. Ось список досліджень, які проводяться в Україні. Також інформацію про такі дослідження можна дізнатися у вашого лікаря. Детальніше проте, чому варто брати участь у клінічних дослідженнях можна знайти тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *